.

Лилгиј Жени Ноќта На Вештерките Слугинката Косплеј Униформа Прекрасна Еднобојна Анимација Со Долги Ракави Шоу Јапонска Облека Фустан Костим За Забава Клуб Шоу

Лилгиј Жени Ноќта На Вештерките Слугинката Косплеј Униформа Прекрасна Еднобојна Анимација Со Долги Ракави Шоу Јапонска Облека

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Жените Прекрасна Слугинка Косплеј Костим Анимација Шоу Јапонски Облека Фустан Облека Табела : Големина : Големина. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 84cm/33.07 "Половината : 68cm/26.77" Должина : 78cm/30.71 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 89cm/35.04 "Половината : 73cm/28.74" Должина : 82cm/32.28 " Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 94cm/37.01 "Половината : 78cm/30.71" Должина : 85cm/33.46 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 99cm/38.98 "Половината : 87cm/34.25" Должина : 90cm/35.43 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 105cm/41.34 "Половината : 92cm/36.22" Должина : 92cm/36.22 " Карактеристики : 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн,, Лето И Пролет И Aut2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Aut/Пролет/Лето : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА лента за коса+1 ПАРЧИЊА фустан+1 ПАРЧИЊА престилка Жени Убава Слугинка Косплеј Униформа Анимација Шоу Јапонски Облека Облека Облека За Ноќта на Вештерките Тема Партија. Материјал : 100% Полиестер. Прилики : Погоден за сите сезони; секси костуми за долна облека, пижами, симпатична косплеј, фустани за забави, клупска облека, облека за фотографии, недоразбирања за шминка,комплети за пижами,домашна облека, роденден, забава. Целата наша облека е наменета За Азиски луѓе. Ви препорачуваме да изберете големина поголема. ●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши.

Детални спецификации