.

Јога Панталони За Женски Тренинг За Трчање Хеланки Основна Обука За Обука Опуштено Вклопување Женска Активна Облека Надворешна Домашна Облека Пролет Лето Слободн

Јога Панталони За Женски Тренинг За Трчање Хеланки Основна Обука За Обука Опуштено Вклопување Женска Активна Облека Надворешна

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С Половината : 58-68см/22,83-26,77" колк : 72-82см/28,35-32,28" Должина На Здолниште : 31,5 см/12,40" Должина На Дното : 86,5 см/34,06" Големина : М Половината : 62-72см/24,41-28,35" Колк : 76-86см/29,92-33,86" должина на здолниште : 32,5 см/12,80" должина на дното : 88 см/34,65" големина : л Половината : 66-76см/25,98-29,92" колк : 80-90см/31,50-35,43" должина на здолниште : 33,5 см/13,19" должина на дното : 89,5 см/35,24" големина : xl половината : 70-80см/27,56-31,50" колк : 84-94см/33,07-37,01" должина на здолниште : 34,5 см/13,58" должина на дното : 91см/35,83" материјал : дише, лесен, погоден за кожата. Се Чувствуваат Добро Да Се Носат За Ден-За-Ноќ .УБАВО ЗА СЕКОЈА СЕЗОНА, АКТИВНОСТ-хеланките се убави за секоја сезона и за сите активности. Надвор Од Јогата, Тренингот, Фитнесот, Пилатесот или Вкрстеното Вклопување, овие панталони за слабеење може да се носат лежејќи низ куќата, пазарејќи или живеејќи активен животен стил. Спарете се со што било, од фустани до џемпери за да создадете изглед што ќе го покаже вашето чувство за мода.нашите панталони за вежбање со џебови можат да ви овозможат лесно движење, свиткување, сквотирање и истегнување или да правите какви било пози што ги сакате додека ги правите вашите вежби.●Нега На Облека ● Предложете Рачно/Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Ако Имате Какви било Прашања, Ве Молиме Кажете Ни, Ние Ќе Обезбедиме Задоволително Решение во рок од 24 Часа. Уживајте Во Удобно Вклопување, Секојдневна облека, домашна облека, облека за спиење, Јога, џогирање, облека за одмор или плажа. Пролет Лето Winter Зимски Панталони, широк нога панталони. Можете да одговарате на симпатична облека токму сега. Откако овој пар ќе пристигне на вашата врата, нема да помислите да го вратите. Спарете со потпетици или платно високи врвови. Можете да одговарате на симпатична облека токму сега. Откако овој пар ќе пристигне на вашата врата, нема да помислите да го вратите. Земете пар хеланки еден ден во канцеларија и спакувајте пар хеланки за среќен час. Додадете пар потпетици на двете, и имате убав изглед. обичните јога хеланки ќе ве одржат во леснотија.Спарете се со која било облека за да создадете свој изглед,од теретана до улиците.Убав избор за работа, одмор и спорт.

Детални спецификации