.

Тенми Момчиња Атлетски Чевли Цветни Патики ПРЕДВОДЕНИ Спортски Чевли За Трчање Се Лизгаат На Тренери Девојки Мека Удобност Патики Бела 6С

Тенми Момчиња Атлетски Чевли Цветни Патики ПРЕДВОДЕНИ Спортски Чевли За Трчање Се Лизгаат На Тренери Девојки Мека Удобност Патики

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Унисекс, Девојки, Момчиња, Деца, Детски Стил : Патики, Тренери, Чевли За Трчање, Атлетски Чевли, Чевли За Пешачење, Обични Чевли Тип На Шема : Цветна Боја : Бела, Црна, Розова(По Избор)Големина : САД 4 C, САД 4.5 C, САД 5 C, САД 6 C, САД 6.5 C, САД 7 C, САД 8 C, САД 9 C, САД 10 C, САД 11 C (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)горен материјал : Мрежеста Ткаенина Ѓон Материјал : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, ПРАЗНИЧНА, СПОРТСКА КАРАКТЕРИСТИКА : 1. Мрежеста ткаенина горниот, дише и мек, ги прави нозете на вашето дете удобни и дише.2. Ѓон против Лизгање : лесен и издржлив гумен надворешен ѓон, нелизгачки и отпорен на абење, го прави вашето дете да оди и да трча постабилно и не е лесно да падне.3. Лесно Чувство : чевелот за трчање има ултра-лесно чувство што ќе ви помогне да ги одржите нозете лесни. Дише, лесните чевли се поудобни за носење.4. Повеќе бои и големини опционално. Погоден за : внатрешен, надворешен, играње во парк, одење надвор, одење на училиште, трчање, пешачење, џогирање итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Детски Патики (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) УДОБНОСТ И ДИШЕ : овие врвни атлетски детски чевли се изработени со меки стапала и материјали за дишење. Нуди ултра лесна поддршка, костум за деца кои трчаат, пешачат, играат тенис или друг спорт. ЃОН ШТО не СЕ ЛИЗГА : стисокот на гумениот ѓон може ефикасно да спречи лизгање и да ја обезбеди безбедноста на децата. СО ЛЕР на ѓонот. Лесни : нашите чевли за момчиња и девојчиња се изработени од мрежеста ткаенина што дише и гумен материјал кој е неверојатно лесен и стилски. БЕЗ ВРЗАНИ ВРВКИ : Лизгајте на стил, нема потреба да врзувате чевли, што им олеснува на децата да облечат или соблекуваат чевли со прилагодување на еластичната лента. ПРИЛИКА : овие детски спортски патики се совршени за тенис, пешачење, играње, џогирање, секојдневно, училиште, трчање, играње, пешачење, спорт, на отворено, патување, одмор.

Детални спецификации