.

Природа Акварел Лето Овошје Лимони Парче Лисја Регистарска Табличка Рамка Алуминиум Метал Покрива, Метал Новина Автомобил Плоча За Жени Девојки Мажи Момчиња

Природа Акварел Лето Овошје Лимони Парче Лисја Регистарска Табличка Рамка Алуминиум Метал Покрива, Метал Новина Автомобил Плоча

DEN 176.00

Од стока
Во магацинот

СУНЕНАТ регистарска табличка изработена од алуминиумски метал со стандардни дупки за монтирање.Водоотпорен, Анти - ' рѓа, отпорен на временски услови и многу издржлив. Големина 6 Х 12 инчи со претходно дупчат дупки за брзо и лесно монтирање, одговара на вашиот автомобил, камион,приколка или Р.в., Гаража или Спална Соба висококвалитетен метален алуминиум со метална регистарска табличка со печат со висок сјај.Лесен,Водоотпорен, Против ' рѓа и многу издржлив.Регистарска табличка измерете 6" x12 " инчи (стандардна големина НА САД) со четири стандардни дупки за монтирање. Супер остри бои и графики,нашите висококвалитетни суетни плочи се цврсти и отпечатени на издржлив алуминиум со врвни мастила кои се спротивставуваат на околината. Регистарската Табличка Е Одлично Парче Декоратор За Сувенири.идеален за Украсување,уникатен декоративен за вашиот автомобил, камион, приколка,Р.в., гаража или спална соба. Идеален подарок за пријатели,семејства.

Детални спецификации