.

Фантастични Полиња - Лебедово Езеро Ѕид Часовник

Фантастични Полиња - Лебедово Езеро Ѕид Часовник

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Барате забавен и креативен начин да им помогнете на вашите деца да кажат време? Донесете ги вашите деца дома прекрасниот Часовник На Лебедовото Езеро и направете го времето лесно и незаборавно. Часовникот има елегантен бел лебед кој носи круна со голем број за да може лесно да се каже времето. Вашите деца ќе сакаат да кажуваат време со оваа структура и ќе изгледа убаво во секој расадник. ЦЕЛОСНО МОЛЧИ - имајте сладок сон без да ве вознемируваат крлежите. Лесно за читање-часовникот со лесно читливи броеви им помага на децата полесно да се справат со времето на раскажување.Врежани броеви во златна боја. НАЈДОБАР ИЗБОР за ПОДАРОЦИ : елегантниот дизајн на лебед може да биде одличен подарок за секоја возраст и во секое време. Од расадник на новороденче, детски родендени, Празнични И Божиќни подароци, до тинејџери и возрасни на кои им треба нешто посебно за декор. На сите ќе им се допадне кога ќе го добијат овој уникатен подарок. Потребна е 1 " Al " Алкална батерија. Не користете батерија Од Јаглероден Цинк .Обезбедете висечка кука ја поддржува тежината на производот.

Детални спецификации