.

Совршен Капут Благ Шампон За Кученца-Мирис На Бебешка Пудра, оз

Совршен Капут Благ Шампон За Кученца-Мирис На Бебешка Пудра, оз

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Совршените шампони за Палто содржат квалитетни состојки неопходни за одржување на кожата и палтото на вашето домашно милениче. Специјално формулиран со дополнителни благи и без солзи состојки, Нежна Нега Шампон За Кученца За Бебиња во Прав нежно ја чисти и штити нежната кожа и палто на вашето кученце. Маслата од кератин и јојоба го условуваат палтото и го оставаат мек и мек, додека долготрајниот мирис на бебешки прав го остава вашето кученце да мириса свежо и чисто. Формулата За Лесно Плакнење спречува цврстите материи од шампонот да се таложат на палтото на вашето домашно милениче за време на пена и лесно се мие за време на плакнењето, намалувајќи го времето за капење на половина. Шампон за Кутриња осум Во Едно 16 Мл Формулиран да биде екстра нежен за нежната кожа и крзно на вашето кученце. Направено со состојки без солзи. Направени со кератин, масла Од Јојоба и млечни протеини кои помагаат во навлажнување на палтото и кожата на вашето кученце. Долготрајниот мирис на бебешка пудра ќе го задржи вашето куче да мириса убаво и свежо. Совршените шампони за Палто се особено дизајнирани со најдобрите состојки кои се основни за одржување на кожата и палтото на вашето куче здрави. Формулата за лесно Плакнење спречува таложење на цврстите материи од шампонот за време на пена, а исто така лесно испирање за да се забрза времето за капење.

Детални спецификации