.

Нова Оем Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2005-Lexus ES330

Нова Оем Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2005-Lexus ES330

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Замена НА ОЕМ Огледало На Страничната Врата На Патниците, Црн Код 202, Не Вклучува Огледало Стакло. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2005-2006 Lexus ES330. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова ОЕМ Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2005-2006 Lexus ES330 Црна/Код 202, Не Вклучува Огледало Стакло, Конвексни Стакло . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Детални спецификации