.

Централен Дизајн Производи Челик 0.62 Модерна Двојна Завеса Прачка, Сребро

Централен Дизајн Производи Челик 0.62 Модерна Двојна Завеса Прачка, Сребро

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Украсете го третманот на вашиот прозорец со Производи Од Централен Дизајн завеса прачка. Оваа безвременска шипка за завеси носи софистициран поглед во вашиот дом. Лесно додајте класичен допир на третманот на вашиот прозорец со ова парче изјава. Исто така достапни како една завеса прачка. Централен Дизајн Производи Челик 0.62 "Модерна Двојна Завеса Прачки, Сребро : Вклучува : 5/8" Дијаметар Прачка, Завршува, Монтажа Хардвер и Загради. Прачка проекција : 6.25 во. Завршува Мерка : 2.25"x0. 875 " x0.875".

Детални спецификации