.

Женските Дуксери Поштенски Обични Долги Дуксери

Женските Дуксери Поштенски Обични Долги Дуксери

DEN 527.68

Од стока
Во магацинот

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Пролет, fall,зимски материјал : Полиестервенс Дуксери Поштенски Обични Долги Спортски Панталони ЛИБРКО Женски Дуксери Поштенски Обични Долги Спортски Панталони. Натпревар : овој привлечен моден блок во боја есенски врвови е дизајниран за жени и јуниори. Лесно спарете го со слаби фармерки/ фармерки/ хеланки/ палто/ јакни/ патики/ чизми/ потпетици итн. Рок овој дуксери дуксер со пар фармерки и патики за шармантен избор!. Погоден За Секоја Пригода : Совршен За секојдневна, работа, секојдневно носење, улица, датум, патување, шопинг, одмор, одмор. Совршено за носење секој ден за симпатичен изглед. Миење-Миење Раце / Хемиско чистење / Не Белење / Суво Рамно / не пеглајте. преголеми дуксери и дуксери дуксери за тинејџерки шевови дуксер исечени дуксери девојки со патент дуксер со мала тежина патент качулка жени про клуб дуксер четврти јули дуксер темносина дуксер смешни дуксери плус качулки за жени дуксер за мајчинство син дуксер женски исечен дуксер кралски син дуксер и2к дуксери за боја на вратоврска со качулка за жени црн дуксер женски среќен дуксер за дуксери за жени графички дуксери женски пуловер.

Детални спецификации