.

Титаниум Гребени Работ Четкани И Полиран Бенд

Титаниум Гребени Работ Четкани И Полиран Бенд

DEN 604.32

Од стока
Во магацинот

Дизајниран од издржлив титаниум овој безвременски бенд сигурно ќе импресионира. Оваа впечатлива лента со рабови широка 8 мм има четкана завршница што додава мат сјај на прстот и е достапна во големина на прст 10.Метална Тежина : 4,22 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Свадбен Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 8ммринг Големина : 10< 2мм дебелина на Работ удобност вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Титаниум, Четкан, Гребен Раб, удобно вклопување, Рамен, Свадбен Бенд.

Детални спецификации