.

Вуелта СЕ Рамен БЦД 42Т Синџир, Црн

Вуелта СЕ Рамен БЦД 42Т Синџир, Црн

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

За тој специјален гроздобер велосипед или омилена брзина, РАМНИТЕ прстени СЕ одличен начин за подобрување на перформансите на вашите велосипеди. Синџирите на вуелта продолжуваат да го поставуваат стандардот за квалитет и достапност – и сите наши прстени се уште се дизајнирани и обработени со цпу од алуминиум на авиони. Одговара На 5-рака ШИМАНО-тип LX/XT/XTR M960, средна/надворешна положба. Достапна е анодизирана црна или сребрена боја. Цпу-машински и рачно проверени модели достапни за пат, МТБ и патека/фиксна опрема.

Детални спецификации