.

Роулингс Пондериран Тренинг Бејзбол За Брзина На Јачина На Раката

Роулингс Пондериран Тренинг Бејзбол За Брзина На Јачина На Раката

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Развијте сила и техника како никогаш досега. Бејзболот Со Пондерирана Обука Роулингс ќе ви помогне да ја тестирате вашата сила, да ја подобрите брзината и да ви помогне да ги намалите раката и рамото injury.It се одликува со рачно зашиена синтетичка кожна обвивка со контрастни шевови за визуелно влијание и доаѓа во оваа тежина за обука од 9 мл. да се подобрат вештините за склон и фаќање кога се користат редовно и во комбинација со упатствата, вежбите и тренинзите што доаѓаат со комплетот. Вежбајте Со Стил : доаѓа во рачно зашиена обвивка од синтетичка кожа со детали за контрастно шиење. Подобрете Ги Вашите Вештини : користете за да ја подобрите силата и брзината на раката. Развијте Техника : тренирајте со овој 9 мл. топката помага да се намали повредата на раката и рамото. Тренирајте Одговорно : доаѓа со упатства, вежби и тренинзи кои ќе ви помогнат да го совладате вашето фрлање, фаќање или форма!.

Детални спецификации