.

Леј-н-Оди ЛАЈТ : Зелена Активност Играј Мат, Торба За Складирање Играчки Со Врвки, Уметнички Материјали, Враќање На Училиште

Леј-н-Оди ЛАЈТ : Зелена Активност Играј Мат, Торба За Складирање Играчки Со Врвки, Уметнички Материјали, Враќање На Училиште

DEN 275.04

Од стока
Во магацинот

Lay-n-Go lite е мат за патување/мини активност што го прави инстант времето за играње ветре. Едноставно ставете ја оваа ставка на рамна површина, ставете ги малите парчиња играчки на вашето малечко на врвот и оставете ја забавата да започне. Кога е време за чистење, едноставно повлечете ги рабовите заедно како торбичка. За неколку секунди, с everything ќе се подигне уредно благодарение на оваа практична зелена подлога за активност lay-n-Go. Возрасен опсег 4+ години lay-n-go® lite (18") е патентиран висококвалитетен душек за играње activity активности. Фати и Оди! Земете ги вашите мали играчки во авион, во автомобил или во ресторан.. вашата активност патува со вас насекаде! Нема повеќе канти за фрлање и корпи. Патентираната подигната усна се чува лего® и други мали парчиња.

Детални спецификации