.

Западни Кошули За Жени Атлетска Кошула Тркалезен Врат Со Еднобојни Кратки Ракави Врвови На Пуловер На Сите натпревари Блузи На Плажа Боемски Маици Бохо Блузи Кошу?

Западни Кошули За Жени Атлетска Кошула Тркалезен Врат Со Еднобојни Кратки Ракави Врвови На Пуловер На Сите натпревари Блузи

DEN 608.00

Од стока
Во магацинот

Quessize : XL US quessize : 10 велика британија големина : 14 EU ®Големина : 40 Биста : 86-98cm/33. Измерете и изберете ја вистинската големина за купување, избегнувајте вашиот производ не одговара, ви благодариме за соработката.43 "Половината : 70см/27. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. Забелешка : дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : Секојдневен,Моден. Ви Посакуваме Среќен Шопинг, Искрено!➹✈✈➹. €Производ Поврзани : плус големина без ракави блузи Ретро Графички Печатење Кошула Свети Патрик Ден Маица Сценско Цвеќе Печати Врвови краток ракав тексас јакна краток ракав фустан кошула краток ракав тренингот блузи ракави хавајски кошула Без Ракави Трегер Блузи Без Ракави Врвот За Жени Шпагети Ремен Култура Врвот. Повод : Секојдневно. А2 : Направено од 95%Полиестер+5%Спандекс, многу е удобно за носење и вклопување. ●Lwzwm Продавница продава блузи, фустан, панталони, чевли и повеќе во широк спектар на стилови и бои, така што секогаш постои еден што ќе ви се допадне и ќе бидете задоволни. А3 : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со нашиот фустан, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. ●Lwzwm Продавницата има многу стилови : кул, топло, ветроупорно, опуштено, едноставно, ретро, боемско, добредојде да кликнете за купување.71 " Должина : 48cm/18.56 " Должина : 46см/18.

Детални спецификации