.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Родолит Гранат Левербек Обетки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Родолит Гранат Левербек Обетки

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Позајмете малку трепет на вашите ушни лобуси со овие 14 каратно жолто златни обетки за висење на камен за раѓање во јуни. Овие обетки од 25х7мм прикажуваат скапоцени камења од родолит гранат во форма на 6мм со тежина од 2,2 cttw што висат по затворачите на левербекот. За тој едноставен, но елегантен изглед овие обетки ќе направат идеален избор.Метална Тежина : 1.14 Gramsjewelry Тип : Fineearing Тип : Drop и Dangle Gender : женско затворање : Leverback Metal : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолтадимензии : 25mm x 7mm Gemstone Детали : Тип : Родолит Гранетбиртстоун Месец : Јуни Боја : Редцут : Фацетедлип : Тркалезна Големина : 6mmweight : 2.2 cttwquanty : 2 Поставување Накит : Безелјашиот Предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Левербек, Висат, Скапоцен Камен.

Детални спецификации