.

Ајфеловата Кула Таписерија, Слика На Ајфеловата Кула Париз Франција Гроздобер Автомобил Улица Темни Облаци, Ткаенина Ѕид Виси Декор За Спална Соба Дневна Соба Сту?

Ајфеловата Кула Таписерија, Слика На Ајфеловата Кула Париз Франција Гроздобер Автомобил Улица Темни Облаци, Ткаенина Ѕид Виси

DEN 127.84

Од стока
Во магацинот

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот.Мерења-45 инчи широк х 30 инчи долг. Ѕид виси уметност, ѕид декор, подарок идеја, постер.Направено Од-Висококвалитетен 100% микрофибер, лесна, супер мека ткаенина. Уникатен. Разновиден. Забавно.Карактеристики-бои и јасна слика. Вклучува 1,5-инчен џеб за прачка. Професионално рачно зашиени рабови.Лесна нега - машина за перење на ладен/деликатен циклус. Фен безбедно на тивок оган. Железо на ниско ниво. Нема бледнее.Додава одлична перспектива-Печатена со најсовремена дигитална технологија. Печатени само на едната страна. Ајфеловата Кула Таписерија, Слика На Ајфеловата Кула Париз Франција Гроздобер Автомобил Улица Темни Облаци, Ткаенина Ѕид Виси Декор За Спална Соба Дневна Соба Студентски Дом, 45 "Х 30", Црна Црвена Боја.

Детални спецификации