.

Ц Кондензатор -- Кондензатор серпентина Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ ТАХО, 1994-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-Ц1500

Ц Кондензатор -- Кондензатор серпентина Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ ТАХО, 1994-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-Ц1500

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

КОНДЕНЗАТОРОТ UAC a/c изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме кондензатор за климатизација за речиси секој автомобил на патот денес. КОНДЕНЗАТОРОТ UAC a/c е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. UAC CN 4544 PFC Кондензатор Серпентина Одговара Изберете : 1995 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 1994-1995 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 Ц1500 8 Цил 5.7 Л 1995 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1994-1995 ГМЦ ЈУКОН 1994 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 1994 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 8 ЦИЛ 5.7 Л 1994-1995 Гмц Приградски 1994 ГМЦ С15 1994 ГМЦ СИЕРА Ц3500 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО вашето возило во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Детални спецификации