.

Нортлајт Избрани Бои Стакло Божиќ Декоративен Акцент Украс, 4.75

Нортлајт Избрани Бои Стакло Божиќ Декоративен Акцент Украс, 4.75

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Нортлајт Ја Слави сезоната на празници тукан стил со овој симпатичен Божиќен украс тој го има тој светло обоен клун по кој се познати туканите и ќе додаде одлична боја каде и да го поставите. Совршен за Вашите Јужноамерикански теми теми за птици или едноставно додаден На Вашите Карактеристики На Елката : Стаклен Тукан Божиќен украс Темно сино назад Со метален Сјај златен стомак Светло жолто црвен и црн клун Се Чини дека се потпира На бел костур Целосно димензионалниот украс Е подготвен да виси на златен кабел Препорачан За внатрешна употреба Само Димензии : 4,75"H x 2,75"W x 1,75"D Материјал(и) : стакло Нортлајтглас Тукан Божиќ Декорација. Доаѓа подготвен да висат на златен кабел. Целосно димензионален стаклен украс.

Детални спецификации