.

Тајлер Дилион Ѕид Огледало, Кафеава, Бела, Мулти-боја

Тајлер Дилион Ѕид Огледало, Кафеава, Бела, Мулти-боја

DEN 1343.84

Од стока
Во магацинот

Нашето огледало е прекрасно парче со барокен стил. Заобленото стаклено огледало е опкружено со многу раскошна, отворена работна рамка. Рамката потоа е завршена во прекрасен антички сребрен лист. Тоа е совршена фокусна точка за влез, бања, спална соба или која било просторија во вашиот дом. Д-прстените се прицврстени на задниот дел од огледалото, така што е подготвено да висат веднаш надвор од кутијата! Огледалното стакло на ова парче има наклон што ја додава неговата убавина и стил. Заоблени Стакло Стил. Раскошна Отворена Работна Рамка. Антички Сребрен Лист Заврши. Закосено Стакло. 14 во. од 22 во. Димензии.

Детални спецификации