.

Ступел Пченица Гранчиња Рурален Земјен Букет Ботаничко И Цветно Сликарство Ѕидна Плоча Необликувана Уметност Печатење Ѕидна Уметност

Ступел Пченица Гранчиња Рурален Земјен Букет Ботаничко И Цветно Сликарство Ѕидна Плоча Необликувана Уметност Печатење Ѕидна

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 13 х 0,5 х 19 Инчи. Големините На ѕидните Плочи Вклучуваат Стандардни : 10 х 0,5 х 15 Преголеми : 13 х 0,5 х 19. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Уметничкото Дело Се Однесува На : Растение, Тегла, Жито, Пченица, Вазна, Цветен Букет. Дизајн На Стефани Воркман Марот.

Детални спецификации