.

Замена за 1975-Шевролет К Блејзер Предна Бришачка Рака

Замена за 1975-Шевролет К Блејзер Предна Бришачка Рака

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

1975-1984 Шевролет К5 Блејзер Предна Шофершајбна БРИШАЧ РАКА БЕЛЕШКИ Бришач Оружје Автомобилска Оружје Тип : Прилагодлив Армкол/Финиш : Сребрени (Метални) Армфити Години : 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984фитс Мотори : Атрибути На Производот : Вклучени Адтери : Да Прилог Мед : 5/8" Тапан Со/ 14.000-19.000 Во Прилагодлива Должина Боја : Сива Карактеристика 1 : Функција На Раката На Бришачот Со Премиум Замена 2 : Различни Краци Овозможуваат Влажни Карактеристики Функција 3 : Повеќе Додатоци На Вратилото На Бришачот Функција 4 : Прилагодлива, Фиксна Должина, Раце На Пантограм И Безделници Достапно Упатство За Употреба Вклучено : Нема Рејтинг На Притисок : 23.0 тип : Универзално Или Специфично Вклопување : Универзална Влажна Рака : Не Е Вклучено Сечилото На Бришачот : Нема Тип На Крај На Бришачот : 7мм Бајонет Anco Wiper Arms Автомобилската Индустрија Ги Исполнува Или Ги Надминува Сите Владини Стандарди За Безбедност Барања Ги Исполнува Или Надминува Квалитетот На Дилерот Оем : Висок Квалитет И Гарантирано Одговара На Избрани : 1981-1984 Шевролет Блејзер И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Детални спецификации