.

Лора Гелер Њујорк Печена Рамнотежа-Н-Осветлете Ја Основата, Светлина За Корекција На Бојата, 0. оз

Лора Гелер Њујорк Печена Рамнотежа-Н-Осветлете Ја Основата, Светлина За Корекција На Бојата, 0. оз

DEN 352.00

Од стока
Во магацинот

Дозволете ни да го балансираме тонот на вашата кожа и да ви го разубавиме денот! Нашата сакана подлога За Рамнотежа-н-Осветлување ја прави сенката што одговара на тонот на вашата кожа ветре. Вител за корекција на боја на разнобојни течни пигменти се печат 24 часа на теракота плочки, а потоа рачно завршени во Италија. Резултатот е бестежинска, кремаста покривка која се прилагодува самостојно за да ја остави кожата да изгледа рамномерно, беспрекорно и убаво сјајно. Печените производи се прават без дополнителни полнила, па покриваат со помалку производ од традиционалните прашоци. Натопени со антиоксиданси Центела Азијатика И Екстракти Од Бел Чај, Балансот-n-Заличи ви дава прозрачна совршена покриеност што ќе ја сакате! Лаура Гелер Њујорк Биланс-Н-Осветли Фондација, Светлина, 0,32 мл : корекција на Боја вртлози на разнобојни течни пигменти се печат 24 часа на теракота плочки, а потоа рачно завршени во Италија. Резултатот е бестежинска, кремаста покривка која се прилагодува самостојно за да ја остави кожата да изгледа рамномерно, беспрекорно и убаво сјајно. Печените производи се прават без дополнителни полнила, па покриваат со помалку производ од традиционалните прашоци. Натопени со антиоксиданси Центела Азијатика и Екстракти Од Бел Чај, Балансот-n-Заличи ви дава прозрачна совршена покриеност.

Детални спецификации