.

Две Кучиња 88 Кошничка Стил Скара Покритие-Каки

Две Кучиња 88 Кошничка Стил Скара Покритие-Каки

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Димензии : 88.0 "W x 26.0" D x 42.0 " H Одговара на повеќето правоаголни скари во стилот на количка. Полиестер во тешка категорија. Двојно зашиени. Пвц поставата. Затворачи на јазичиња за прицврстување на куки и јамки. Избор на бои : црна или каки.

Детални спецификации