.

Голем Џо Голем 4 ' Фуф Грав Торба Стол, Повеќе Бои Ткаенини

Голем Џо Голем 4 ' Фуф Грав Торба Стол, Повеќе Бои Ткаенини

DEN 3024.00

Од стока
Во магацинот

Дневна со часови во ултра удобноста на овој микрофибер грав торба стол Од Големиот Џо. Капакот на чантата е изработен од нашата издржлива и отпорна на дамки ленокс ткаенина и е исполнет со рендана мемориска пена за максимална удобност. Чантата е достапна во повеќекратни бои за да се осигурате дека ќе најдете една што одговара на секоја просторија! Вградената рачка го олеснува фаќањето и одењето каде било во домот, Исполнет со мега Грав што одговара на вас!, Навлаките повторно се полнат (мегах грав се продава одделно), Капаците се двојно зашиени и запечатени со безбедносни патенти за заклучување, Дизајнирани и пополнети Во Објект За Нулта Депонија, способност за чистење на место.

Детални спецификации