.

Тролови Кекси И Виножита 46 60 Микро Рашел Кадифен Фрли, Секој

Тролови Кекси И Виножита 46 60 Микро Рашел Кадифен Фрли, Секој

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Обезбедете омилено дете со шарен и шармантен начин да останете топло и пријатно со Ова Сонувањеработи Тролови Кекси и Виножита 46" х 60" Микро Рашел Фрли. Изработен е од 100 проценти полиестер и има координативно декоративно врзување околу рабовите за дополнителна издржливост и визуелна привлечност. Ова ќебе за фрлање деца ги прикажува иконските И симпатични ликови Гранка и Каки од Соништата тролови слава. Опкружени се со светли, живописни бои и ги имаат зборовите кекси и виножита" под нив, преку дното на ќебето. Тој е топол и неверојатно мек и нема да избледи по повторното перење на машината. Идеално за тролови за мали момчиња или девојчиња, ова фрлање тролови може да се донесе на спиење или да се користи за пикник или како додаток за спална соба. Официјално е лиценциран и може да се комбинира со дополнителни тролови стока и декор, кој се продава одделно. Dream Works Trolls Cepcakes и Виножита 46" x 60 "Микро Raschel Фрли : Официјално лиценциран големина 46 "x 60" 100% полиестеркоординирање декоративно врзување околу рабовите супер-меко чувствувањесветли, привлечни бои машината за перење живописни бои нема да исчезнат по повтореното перење на машината мека и топла?Кекси и Виножита " преку дното децата фрлаат ќебе прикажува Гранка и Афион од Тролови од Соништата.

Детални спецификации