.

Туф Земја Предната Оска У-Завртки 4wd за Форд Ф-1999-2004

Туф Земја Предната Оска У-Завртки 4wd за Форд Ф-1999-2004

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Заменете ги вашите фабрички завртки со Овие Цинк Обложени Туфи Отпорни На корозија 27900 форд ф250 уболи. Дизајниран специјално за подигнати возила. Овој комплет вклучува (4) завртки заедно со навртки и подлошки.Карактеристики позлатени за да се спротивстават на корозиодизајнирани специјално За подигнати возила Спецификација Дијаметар на завртката : 9/16 "Внатрешен Дијаметар : 3 1/8" Должина : 10 1/2 " Тип На Свиткување : Полу-Тркалезна Земја На Туф. 27900. НОВО. Одговара Изберете : 1999-2003 ФОРД Ф250 1999-2003 форд Ф350 2004 ФОРД Ф250 СУПЕР ДОЛЖНОСТ 2004 ФОРД Ф350 СУПЕР ДОЛЖНОСТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Детални спецификации