.

Колиша Дами Јакна Отворен Преден Кардиган Џемпер Еднобојна Облека Лабава Работа Кардигани Со Долги Ракави Џемпери Темно Сива 3XL

Колиша Дами Јакна Отворен Преден Кардиган Џемпер Еднобојна Облека Лабава Работа Кардигани Со Долги Ракави Џемпери Темно Сива

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Лабав Плетен Кардиган, Отворен Преден Џемпер, Лабави Џемпери Тип На Кардиган Шема : Еднобојна, Плетена Пресврт, Џебна Боја : Бела, Жолта, Светло Сива, Темно Сива, Розова, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Акрилно Деколте : V Должина На Вратот : Долга Должина На Ракавот : Средината На Долгата Сезона : Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој плетен кардиган е едноставен и секојдневен, елегантен и убав, совршен за жени кои работат.2. Изработени од висококвалитетна ткаенина, мека и удобна, лесна и пријателска за кожата, што ви дава одлично искуство при носење.3. Можете да го носите во парови со сини слаби фармерки, основна маичка и чизми за да завршите одличен изглед, а овој плетен кардиган е совршен заumn и зима.4. Секојдневно, училиште, работа, секојдневно носење, шопинг, забава; може да се совпадне со хеланки, фармерки, високи потпетици, чизми итн.Содржина на пакетот : 1 х Плетен Кардиган (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Кабел Отворени Предни Џемпери, Долги Ракави Плетени Кардиган Облека, Зимски Топли Џемпери. Материјал-100% Акрилик, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Каузален Кардиган Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима. Дизајн-Стил На Дечко, Цврста Боја, Плетен Кабел За Извртување, Мека И Растеглива Ткаенина, Средна Должина, Лабави Џебови Кардигани За Жени. Повод - Овој Шик Топол Џемпер Е Погоден За Жени, Дами, Помлади Млади Или Стари Да Носат За Секојдневно Носење, Канцеларија, Состаноци, Забава, Училиште, Одмор, Патување, Зима, Fall, Пролет Итн. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Детални спецификации