.

Дорман Предниот Возач Странична Внатрешна Врата Рачка Рамка За Специфични Модели НА CADILLAC Chevrolet GMC, греј Одговара избери: 1995-CHEVROLET GMT-400, 1995-CHEVROLET TAHOE

Дорман Предниот Возач Странична Внатрешна Врата Рачка Рамка За Специфични Модели НА CADILLAC Chevrolet GMC, греј Одговара избери:

DEN 7262.08

Од стока
Во магацинот

Оваа внатрешна рачка на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето, изгледот и функцијата на оригиналната рамка на одредени возила и е дизајнирана за издржливост и сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - оваа внатрешна рачка на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето, изгледот и функцијата на оригиналната рамка на одредени возила. Ја враќа функционалноста-оваа рамка е направена за целосно враќање на изгледот и функционалноста откако оригиналната рамка не успее. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Одговара Изберете : 1995-1999 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1995-1999 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 1995-1999 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1995-1999 ГМЦ СИЕРА 1999 ГМЦ ДЕНАЛИ 1995-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 1995-1998 ГМЦ ЈУКОН 1999 КАДИЛАК ескалада и повеќе - додадете го вашето возило во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Детални спецификации