.

Екстремно Движење На Ли Мажи Атлетски Жан

Екстремно Движење На Ли Мажи Атлетски Жан

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Екстремно Движење На Ли Мажи Атлетски Жан за момчето во движење, не гледам подалеку од Екстремното Движење На Ли Мажите Атлетски Жан. Создаден имајќи ја предвид удобноста, издржливоста и флексибилноста, овој класичен стил со 5 џебови има ткаенина за истегнување на перформансите и Екстремен Флексибилен појас, така што се движи со вас за целодневна удобност. Шипката за вметнување во комбинација со попространо вклопување низ седиштето и бутот овозможува поголема флексибилност за атлетски изградениот дечко. Заострената нога и вградениот струк му даваат на овој јеапан современа силуета. Историјата на тексас е вткаена во брендот Ли. Како една од оригиналните американски тексас компании, Ли изработува намерни дизајни повеќе од 130 години. Основано во 1889 година, наследството На Ли е исполнето со модни први обележани со иновативни вклопувања, силуети што ја дефинираат er и легендарни детали. Без разлика дали облекува каубои, фабрички работници или филмски ѕвезди, безвременскиот стил на Ли отсекогаш бил направен за многумина, а не за малкумина. Денес, посветеноста На Ли на автентичноста, вклопувањето и квалитетот заедно со неговиот познат пионерски дух и непопустливиот оптимизам создадоа генерации лојалисти на брендови ширум светот. Атлетско вклопување. Перформанси рашири ткаенина. Екстремен флексибилен појас. Вметни гусет. Затворање на копчињата и летање со патент. Увезени. 85 Памук, 13% Полиестер, 2% Спандекс. Стил# 2015279.

Детални спецификации