.

Машки 6 Патент Чипка Моторџија Црна

Машки 6 Патент Чипка Моторџија Црна

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Машка 6-инчна црна моторџиска чизма изградена за удобност и издржливост со мала тежина. Ова возење tecs чизми со врвен квалитет целосно зрно подмачкана кожа, чипка до дизајн со страна YKK патент. Кожа Со Полно Зрно. Страничен Патент. Надворешен Ѓон Отпорен На Масло. Стп Амортизирана Влошка. Лесна Цементна Конструкција.

Детални спецификации