.

Вестон Дома Шина Скала Назад 24 Дрвена Вртлива Столица, Античка Црна Боја

Вестон Дома Шина Скала Назад 24 Дрвена Вртлива Столица, Античка Црна Боја

DEN 2099.84

Од стока
Во магацинот

Додадете класичен шарм во вашиот трпезариски простор со вртливата столица со висина На шанкот Вестон Хоум Шина. Совршени за вашиот кујнски шалтер, овие столици имаат ленени тапацирани амортизирани седишта, како и интегриран потпирач за нозе, за максимална удобност додека вечерате. Дрвената столица се врти за полесно позиционирање, што го прави ветре да ги вклучите пријателите и семејството во разговор. Вестон хоум шина француски скалила контра висина столче бродови во една кутија и доаѓа во различни убави бои. Димензии : 18.7 W x 21.65 D x 42.12 H во. Висина на седиштето : 25.8 во. Цврста рамка од гумено дрво. Изберете од достапни завршетоци. Обложена перница за седишта тапацирана во бел лен. Столче без раце со вртлив дизајн. Задниот дел на седиштето се одликува со француски дизајн на скали. Потребно е некое собрание. Фарма Куќа Декор Стил. 90 Ден Ограничена Гаранција.

Детални спецификации