.

Деца од Garanimals Girls Sequin Top и Set Set, 2-парчиња, големини 4-10

Деца од Garanimals Girls Sequin Top и Set Set, 2-парчиња, големини 4-10

DEN 175.68

Од стока
Во магацинот

Здраво чудесно. Holiday Shimmer е тука со 365 деца од секторот на Sequin и здолништето на Garanimals. Забавно и празнично, оваа облека носи сјај и е совршен избор за празнична забава на специјален настан. Носете ги парчињата заедно за тотален сјај или мешавина и совпаѓање за да создадете изглед што е сè нејзин. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер; Поставена : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : горе и здолниште. Врвни карактеристики : опуштено вклопување : екипаж со копче за грб и клуч; стил на пуловер; кратки ракави на мафини; сите sequins. Карактеристики на здолниште : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; сјајно лента за половината; сите sequins. Секвен на врвот и здолниште со 2 парчиња сет за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

Детални спецификации