.

Без граници јуниори суфицит шифон врвот

Без граници јуниори суфицит шифон врвот

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Барате симпатичен изглед на датум-ноќ? Оваа вишок на врвот од без граници е само нешто, со проточна силуета во лесен и воздушен шифон за женски, романтичен стил. Ракавите ракави додаваат совршен допир на овој ласкав изглед кој лесно се спарува со фармерки, шорцеви или здолништа. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : вишок V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Полу-чиста шифон со цврста обвивка; Полу-чиста ракави; Замачкана половината на империја. Јуниори го суфицитираат шифон на врвот од без граници.

Детални спецификации