.

Sena SPH10H-FM- - Единствен Sph10h-FM Bluetooth Комуникациски Систем Со Вграден FM Тјунер

Sena SPH10H-FM- - Единствен Sph10h-FM Bluetooth Комуникациски Систем Со Вграден FM Тјунер

DEN 1071.84

Од стока
Во магацинот

Единствен Систем За Комуникација SPH10 H-FM Bluetooth Со Вграден FM Тјунер (SPH10 H-FM-01) Од Сена. Совршен придружник за возачи на мотоцикли. Богати можности, долг дострел. Домофон разговори над 700 метри. Стерео слушалките SPH10 H-FM bluetooth 3.0 се одликува со едноставен дизајн на слушалки што работи одлично со половина шлемови додека ги доставувате вашите омилени мелодии, GPS навигација, повик без раце и четиринасочни разговори За intercom ® во опсег од 700 метри (760 јарди). SENA SPH10 H-FM-01-Единствен Sph10h-FM Bluetooth Комуникациски Систем со Вграден FM Тјунер.

Детални спецификации