.

Килим со микрофибер лента за бања со микрофибер Дмитри

Килим со микрофибер лента за бања со микрофибер Дмитри

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Освежи секоја бања со кадифен микрофибер ленти за декоративни килими за бања. Изработени од супер-мек микрофибер полиестер, овие декоративни килими за бања ги гушкаат нозете со секој чекор. Супериорна мешавина на мода и функција за секоја бања, овие душеци за бања се супер апсорбирани и отпорни на избледени. Поддршка од не-слаба латекс, заедно со површината против лизгање, ги прави безбедни за секојдневна употреба. Дизајнот на обичните ленти координира со кој било декор и може да се постави пред бањата, тушот, суетата или тоалетот. Килим за бања со микрофибер со матка, меки килим за бања со меки микрополиестер. Килимите имаат поддршка од не-лизгање на латекс за дополнителна безбедност. Лесно чисто, машинско перење.

Детални спецификации