.

Дорман 695 - Заден Лево Абс Сензор За Брзина На Тркалото За Специфични Модели На Мерцедес-Бенц одговара избери: 2000-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ КЛ

Дорман 695 - Заден Лево Абс Сензор За Брзина На Тркалото За Специфични Модели На Мерцедес-Бенц одговара избери: 2000-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Овој сензор за брзина НА ТРКАЛАТА со ДИРЕКТНА замена одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот сензор за опрема. Изработен од квалитетни материјали со електрични конектори во фабрички стил, овој сензор е дизајниран и тестиран да биде издржлив и сигурен. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - овој сензор ЗА брзина НА тркалата ABS точно одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот сензор за опрема за да ги врати безбедните перформанси на сопирањето во сите услови. Издржлива конструкција - овој сензор за брзина на тркалата е направен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурна поправка и долг работен век. Економично решение-нуди оригинален квалитет на опремата по конкурентна цена. Тестиран квалитет - овој сензор ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ претрпе пробно и материјално тестирање за да обезбеди квалитетно вклопување и сигурни перформанси. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Одговара Изберете : 2000-2006 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ С 2000-2006 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ КЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации