.

Road Rippers илуминатори црвен мускул автомобил

Road Rippers илуминатори црвен мускул автомобил

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Овој сопствен мускулен автомобил има супер кул анимиран светлосен дисплеј во задните тркала! Тоа сигурно ќе го осветли вашето возење со моторизиран погон напред, реални звучни ефекти и музика. Светла. Звучи. Моторизиран погон за напред. Осветлувајќи ги тркалата. Вклучени 3 АА батерии. Возраст 3+.

Детални спецификации