.

Гаража Гаража 16 Челик Полица Заградата Со Брзина Клипови

Гаража Гаража 16 Челик Полица Заградата Со Брзина Клипови

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Брзата Патека За Гума 16-Инчен Држач може лесно да се закачи и прилагоди На Гаражните Исправи За Брза Патека за да се прошират опциите за прилагодливо складирање. Оваа заграда може да се користи за држење И На Гаражни полици од Дрво и Жица (не е вклучена), за да можете дополнително да ги менувате и додавате во вашиот постоечки Систем За Организација на Гаражи Со Брза Патека. Вклучените клипови за брзина ги заклучуваат жичаните полици на место и овозможуваат брзо поместување или репозиционирање на дрвените полици. Три (3) загради од 16 инчи можат да издржат до 350 килограми на полица од 4 метри. Брзите Држачи од 16 инчи се изработени од издржлив челик обложен со прав кој се спротивставува на ' рѓосување, чипсување и пукање за долготрајна употреба. Карактеристики Има 16" длабока полица за складирање на големи предмети. Челик обложен во прав за издржливост се спротивставува, ' рѓосување, чипсување и пукање. Лесен за прицврстување и прилагодување на шината. Вклучува клипови за брзина за заклучување на жичаната полица на место и овозможуваат брзо отстранување на дрвената полица за репозиционирање. Три загради ќе држат до 350 фунти на полица од 4 стапки. Бара брза песна исправи за инсталација (не се вклучени). Димензии Вкупна Висина-Врвот До Дното : 16.3". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 3.25". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 0,5". Вкупна Тежина На Производот : 0,6 килограми.

Детални спецификации