.

Схоластички Наставни Решенија Висока Зелена Трева Џамбо Граница, 8,5 Високи, Нозе По Пакет

Схоластички Наставни Решенија Висока Зелена Трева Џамбо Граница, 8,5 Високи, Нозе По Пакет

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Висока Зелена Трева Џамбо Граница, 8,5" Висок, 12 Стапки По Пакет, 3 Пакувања Акцентни Удари : Висока Зелена Трева! 12 'Долг х 8.5" Висока Граница Во Училницата! Внесете го чувството да седите во паркот во вашата училница со оваа прекрасна граница со зелена трева! Шест целосна боја 24" граничните делови создаваат граница до граница од 12 метри. Секој дел е 8,5" висок. Совршен за вашиот научен центар, или за област за читање "бегај"! Продадени како 3 пакувања за вкупно 18 гранични делови (36 стапки). Границата може лесно да се одвои и да се користи за разни апликации внесете го чувството да седите во паркот во вашата училница со оваа прекрасна граница со зелена трева секој дел е со димензии 8,5"h x 24"l18 гранични делови (36 стапки)- Пакетот Содржи : 18 гранични ленти - Завршница : Зелена, Повеќебојна : Мулти - Материјал : Хартија - Возраст : 4-13 години - Одделение : ОДДЕЛЕНИЕ ПК - 8-Вклучена Батерија : Течност Без Течност : N Границата може да биде лесно одделени и се користат за различни апликации. Внесете го чувството да седите во паркот во вашата училница со оваа прекрасна граница со зелена трева. Секој дел е со димензии 8,5 "х х 24" л. 18 гранични делови (36 стапки).

Детални спецификации