.

Ткаени Нараквици За Тинејџерки, Прилагодлива Девојка Плетенка Низа Пријателство Нараквица За Жени, Бохо Плетенка Јаже Сурфер Накит За Мажи, Стил 1, Г150086

Ткаени Нараквици За Тинејџерки, Прилагодлива Девојка Плетенка Низа Пријателство Нараквица За Жени, Бохо Плетенка Јаже Сурфер

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

1.Шарените нараквици се совршени за лето и плажи, тие се партнери за вашата дневна облека.2.Шарената летна нараквица е направена од жици бојата нема да исчезне дури и ако одите на сурфање, пливање и крајбрежје со нив.3.Должината е 6,29 " -11", не се загрижени за големината, Прилагодете го лизгањето на ткаени јажиња, идеја за Жена, Млади, Тинејџерски Девојки, Мали Девојчиња.4.Убав Роденденски Подароци за вашите пријатели, сестра, ќерка итн.5.Нараквиците може да се носат во различни прилики, Погодни за секоја сезона. 1.Шарените нараквици се совршени за лето и плажи, тие се партнери за вашата дневна облека. 2.Шарената летна нараквица е направена од жици бојата нема да исчезне дури и ако одите на сурфање, пливање и крајбрежје со нив. 3.Должината е 6,29"-11", не се загрижени за големината, Прилагодете го лизгањето на ткаени јажиња, идеја за Жена, Млади, Тинејџерски Девојки, Мали Девојчиња.^4.Убав Роденденски Подароци за вашите пријатели, сестра, ќерка итн.^5.Нараквиците може да се носат во различни прилики, Погодни за секоја сезона. 4.Убав Роденденски Подароци за вашите пријатели, сестра, ќерка итн. 5.Нараквиците може да се носат во различни прилики, Погодни за секоја сезона.

Детални спецификации