.

Улица јагода Двојна Линија 6.25 Оз Тркалезна Чинија Со Житни Култури, Сет од 6, Мат Црна

Улица јагода Двојна Линија 6.25 Оз Тркалезна Чинија Со Житни Култури, Сет од 6, Мат Црна

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Споени заедно со суптилен, но софистициран мотив, колекцијата Со Двојна Линија е елегантна, модерна и прилагодлива. Овој комплет од 6 чинии со житни култури / чинии за супа од Улицата 10 Јагоди е изработен од многу издржлива каменина, безбеден е за миење садови и микробранова печка. Доаѓа во низа прекрасни бои кои можат разиграно да се мешаат и да се совпаѓаат за бескрајна забава.Овој сет на 6, 6.25 " Мат Црна Вечера Чинии со 24оз течност капацитет. Комбинирајте ги овие со други обрасци за да го подигнете вашиот пејзаж. Споени заедно со суптилен, но софистициран мотив, колекцијата Со Двојна Линија е елегантна, модерна и прилагодлива. Овој комплет од 6 чинии со житни култури / чинии за супа од Улицата 10 Јагоди е изработен од многу издржлива каменина, безбеден е за миење садови и микробранова печка. Доаѓа во низа прекрасни бои кои можат разиграно да се мешаат и да се совпаѓаат за бескрајна забава.Овој комплет Од 6, 6,25" Мат Црни Чинии За Вечера со капацитет од 24 мл течност. Комбинирајте ги овие со други обрасци за да го подигнете вашиот пејзаж.

Детални спецификации