.

Солиден Гребен 13260. Ц Карго Покритие, Без Сабвуфер; 07-Џип Wrangler JK, Вратата Одговара изберете: 2008,2015-ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН

Солиден Гребен 13260. Ц Карго Покритие, Без Сабвуфер; 07-Џип Wrangler JK, Вратата Одговара изберете: 2008,2015-ЏИП WRANGLER

DEN 1599.84

Од стока
Во магацинот

Разновиден Џип заслужува разноврсна галантерија. Одржувајќи ве во движење со леснотија, Задниот Конфигурирачки Товарен Капак (Ц3) нуди целосна заштита за задниот товарен простор на Вашиот Џип одржувајќи го вашиот ентериер чист во текот на вашата секојдневна употреба со заштита на вашиот тепих и пластична облога од оштетување, гребнатини, канџи за миленичиња, нечистотија и други остатоци. Овој прилагоден и функционален додаток, исто така, овозможува простор погоден за миленичиња за вашето домашно милениче да се одмори за време на долги патувања надвор од патот. Карго Капакот C3 е компатибилен со задните преклопни и тркалачки седишта што го прави и флексибилен и функционален! Товарниот капак исто така спортува материјал отпорен на вода, преклопен капак за да спречи нечистотијата да падне во јазот на задната задна врата и вграден преден завесен ѕид за да ги спречи предметите/миленичињата да влезат во предниот дел на седиштето. Единствениот систем за задржување на страните осигурува дека вашиот капак останува безбедно на своето место додека се вчитувате и истоварувате. Со својата лесна инсталација и отстранување, Цврстиот Гребен C3 Заден Товарен Капак ви ја дава потребната заштита, кога и каде ви е потребна! Дизајнот во очекување на патент ги штити тепихот, вратата и товарниот простор од оштетување. Функцијата за преклопување и превртување на задното седиште овозможува задното седиште да остане на место со инсталирана товарна постава. Седиштето може да се отстрани или преклопи и да се преврти напред ако се чува во возилото. Вградениот преден завесен ѕид помага да се спречат предметите и домашните миленици да влезат во пределот на предното седиште. Единствениот систем за задржување на страните обезбедува безбедно покривање на местата каде што се вчитувате или истоварувате. Ограничена петгодишна гаранција. Дополнителни Карактеристики Боја : Јаглен. Материјал : Најлон. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 1262. Одговара Изберете : 2008,2011,2015-2018 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН 2007,2009-2010,2012-2014 ЏИП WRANGLER и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации