.

Стерлинг Сребрена Сина Емајлиран Прстен

Стерлинг Сребрена Сина Емајлиран Прстен

DEN 586.72

Од стока
Во магацинот

Оваа прекрасна Наредени Изрази Стерлинг Сребрена Сина Емајлирана 1,5 мм Редење Прстен, изработени во 925 Стерлинг Сребро. Овој дизајн е широк 1,50 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Женски Возрасни Наредени Изрази Стерлинг Сребрено Сино Емајлиран Прстен од 1,5 мм : Сина емајлирана завршна обработка обложена со родиум за да се спречи оцрнување изработени Во Изрази на сребрени стационари достапни во повеќе големини.

Детални спецификации