.

Никелодеон Јоџо Сива Теал И Розова Патика Со Висок Врв

Никелодеон Јоџо Сива Теал И Розова Патика Со Висок Врв

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Оваа патика Со висок врв Џоџо Сива со забавен и класичен тексас принт ќе биде нејзината нова омилена патика во нејзиниот плакар. Со тоа е модерен горен и класичен голем лак, таа може да го повтори класичниот изглед На Џоџо без разлика дали е на училиште, игралиште или на шоу Во Џоџо. Џоџо Сива обична патика со висок врв.

Детални спецификации