.

Бебе Клементина Бебе Ребро Боди

Бебе Клементина Бебе Ребро Боди

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен во бебешка рибхедер 1х1 е 93/7 чешлан памук/полиестер белиот е зашиен со 100% памучни шевови со навој со двојна игла врзување на ребрата на вратот, рамената, ракавите и отворите на ногата засилено три-брзо затворање на врзување во Согласност со cpsia-етикета за следење во страничен спој доенче клементина бебе ребро боди.

Детални спецификации