.

Ландау Женски Природен Одблесокот Нога Чистење Панталони

Ландау Женски Природен Одблесокот Нога Чистење Панталони

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и униформи со универзална привлечност. Лизгајте на овој пар панталони за чистење ткаенини што дишат за да го откриете вашето совршено вклопување. Додадената просторија долж колковите и бутовите овозможува слободно и лесно движење, истовремено додавајќи целодневна носливост. Издржливиот материјал од ткаенина издржува повторени перења и долги работни недели. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Класично Опуштено Вклопување-Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење;Нашата лесна ткаенина од поплин направена со двапати предива за издржливост е материјал за дишење четкан за меко, удобно чувство. Познат по својата лесна грижа и живописни бои кои траат и можат да го издржат комерцијалното перење потребно за премиум медицински униформи.;Дише;Отпорен На Бледнее;среден пораст 50/50 врвка напред, еластични задни панталони за чистење;2 странични џебови во цвест;Одблесокот нога : 22 1/4 " отворање;опуштен Колк доволно Издржлив за комерцијални алишта; Одобрен ОД ИЛ;Одобрени Индустриски Алишта, Четкана завршница за меко чувство на рака;ладно миење во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Високо издржливи, индустриски алишта одобрени.; Редовно : 31 "Инсеам, Ситни : 28 1/2" Инсеам, Висок : 33" Инсеам; Отворање На Ногата : 21.875".

Детални спецификации