.

Бродвеј Кошари Впечатоци Подарок Кошница

Бродвеј Кошари Впечатоци Подарок Кошница

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Оваа корпа за подароци доаѓа преполнета со добрите и слатките! Препуштете се на претрупан третира и слатки, гурмански закуски, пуканки од карамела и многу, многу повеќе! Оставете го тој совршен впечаток Со Оваа Кошарка На Бродвеј Впечатоци Кошница За Подароци! Бродвеј Кошарка Впечатоци Подарок Кошница : Одличен подарок за роденден, размислување за вас, или секоја пригода. Совршена корпа за подароци за семејството и пријателите, или како подарок за корпоративна канцеларија. Корпата за подароци вклучува : Таволаре Солени Снек Микс( 2оз), Печени Во Бруклин Лук И Пармезан пита чипс (1оз), Брауни На Шила Г Кршливи( 1оз), Избрани Овошни Трепкачи (12 парчиња), Мешавина Од Овошје Во Калифорнија Железница (2оз), Гурманска Карамела.

Детални спецификации