.

Дорман 611-100. Навртката За Навртки на тркалата Одговара изберете: 1996 - ТОЈОТА РАВ4, 1983 - ТОЈОТА КАМРИ

Дорман 611-100. Навртката За Навртки на тркалата Одговара изберете: 1996 - ТОЈОТА РАВ4, 1983 - ТОЈОТА КАМРИ

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

ДОРМАН ТРКАЛА ОРЕВ, ХРОМ, СЕ ПРОДАВААТ ПОЕДИНЕЧНО Желад орев типм12 - 1,5 големина на конец 0,81 инчи. хексадецимална големина ова висококвалитетно тркало nutreplaces oe број F62 Z 1012 - А, F7 CZ 1012-АД, или KB77-37-160.ДОРМАН ТРКАЛА ОРЕВ, ХРОМ, СЕ ПРОДАВААТ ПОЕДИНЕЧНО Желад орев типм12 - 1,5 големина на конец 0,81 инчи. хексадецимална големина ова висококвалитетно тркало nutreplaces oe број F62 Z 1012 - А, F7 CZ 1012-АД, или KB77-37-160.Материјал Челик Боја/Финиш Chromeproduct Одговара oe замена Количина Продадена Продадена индивидуалноочекувано Време На Испорака На брод 1-2 работни дена Гаранција Животен Век дорман ограничена гаранција забелешка АВТОМОБИЛ ДОРМАН ТРКАЛО ОРЕВ, ХРОМ, ПРОДАДЕН ПОЕДИНЕЧНО тип На Орев Од Желад12-1. 5 големина на конец 0. 81 во. хексадецимална големина ова висококвалитетно тркало nutreplaces oe број F62 Z 1012 - А, F7 CZ 1012-АД, или KB77-37-160. Материјал Челик Боја/Заврши Chrome Product Одговара oe замена Количина Продадени Продадени индивидуалноочекувано Време На Испорака 1-2 бизнис. Дополнителни Карактеристики Боја : Хром. Одговара Изберете : 1996-2021 ТОЈОТА РАВ4 1983-2019,2021 ТОЈОТА КАМРИ 2001-2021 ФОРД БЕГСТВО 2005-2009,2018-2021 ШЕВРОЛЕТ РАМНОДЕНИЦА 1969-2021 ТОЈОТА КОРОЛА 2001-2007,2010-2021 ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР 2011-2019 шевролет КРУЗ 2020 ТОЈОТА КАМРИ 4 ЦИЛ 2,5 Л 1995-2021 ТОЈОТА ТАКОМА 2006-2020 ФОРД ФУЗИЈА 1992-2009,2012-2021 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА 2000-2018 ФОРД ФОКУС 1989-2021 ХЈУНДАИ СОНАТА 2013-2021 МАЗДА ЦХ-5 2000-2013 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 2001-2020 КИА ОПТИМА 1982-1983,1997-2012,2016-2021 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1988-2020 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН 1998-2021 ТОЈОТА СИЕНА 2004-2008,2017-2021 крајслер ПАЦИФИКА 2010-2021 КИА СОУЛ 2001-2021 ХЈУНДАИ САНТА ФЕ 1984-2009,2015-2021 ТОЈОТА 4РУНЕР 2004-2021 ЛЕКСУС РХ 2003-2009,2011-2021 КИА СОРЕНТО И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ НА провери.

Детални спецификации