.

Сон Елеганција Плус 46-во. В во. Ч Врата За Туширање Без Рамка Во Хром

Сон Елеганција Плус 46-во. В во. Ч Врата За Туширање Без Рамка Во Хром

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Елеганцијата На Соништата Плус вратата за туширање комбинира дизајн без рамка со перформанси без напор за да создаде совршено избалансиран, безвременски изглед. Современите тенки ѕидни профили го надополнуваат минималистичкиот дизајн и гарантираат дека вашата врата за туширање ќе изгледа зачудувачки и рационализиран. Ексклузивна Чиста вода и стаклена обвивка отпорна на дамки додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Без разлика дали вашата бања е голема или мала, Елеганцијата плус ќе го подобри и нагласи вашиот стил. Големина на моделот : 46 во. - 46 3/4 во.; Прошетка Во Отворање : 20 1/8 во.; Хардверска Завршница : Хром. Конфигурацијата се состои од Врата За Нишање и Вграден Панел; Патентираната реверзибилна Л-Лента обезбедува стабилност и непречен, чист изглед. Премија 3/8 во. (10 мм) дебело сертифицирано чисто калено стакло; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки.

Детални спецификации