.

Пауерпаф Девојки Женски Камп Кошула Со Кратки Ракави, Големини XS-3XL

Пауерпаф Девојки Женски Камп Кошула Со Кратки Ракави, Големини XS-3XL

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Девојка моќ! Канализирајте го вашиот внатрешен суперхерој во Оваа поладна Од Кул Кошула За Кампување За Девојки. Одликувајќи се со отпечаток што се појавува и опуштено вклопување, оваа кошула сигурно ќе ја направи вашата листа што мора да ја имате за сезоната. Спарете го со Шорцевите за Координативен Камп (продадени одделно) и ќе Можете да Цветате од глава до цвет, Меурчиња и Путер. Каква забава! Материјал : 100% Вискоза. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Деколте : Изрез јака. Затворање : копче напред. Ракави : капка рамо краток ракав. Џебови : Никој. Карактеристики : Allover печати. Администрација Цртан Филм Мрежа, Сите Права Се Задржани. Женска Кошула За Кампување За Девојки Со Кратки Ракави.

Детални спецификации